Hamilton-Jazzmaster Open Heart-H32.115.191

Код: H32.115.191.
Етикет:

Hamilton-Jazzmaster Open Heart-H32.115.191

2,080.00лв.

Описание и функции: Механизъм H-10; Стомана

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 346.67 лв. на месец