Hamilton-Jazzmaster Open Heart-H32.115.891

Код: H32.115.891.
Етикет:

Hamilton-Jazzmaster Open Heart-H32.115.891

1,950.00лв.

Описание и функции: Механизъм H-10; Стомана

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 325.00 лв. на месец