Hamilton-Jazzmaster Viewmatic Skeleton Gent-H42.555.751

Код: H42.555.751.
Категории: , , .
Етикет:

Hamilton-Jazzmaster Viewmatic Skeleton Gent-H42.555.751

2,070.00лв.

Описание и функции: Механизъм H-20-S; 24-часово време; Стомана

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 345.00 лв. на месец