Hamilton-Khaki Sceleton-H72.585.535

Код: H72.585.535.
Категории: , , .
Етикет:

Hamilton-Khaki Sceleton-H72.585.535

2,330.00лв.

Описание и функции: Механизъм H-20-s: Стомана с PVD покритие

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 388.33 лв. на месец