Hamilton-VENTURA XXL-H24.655.331

Код: H24.655.331.
Категории: , , .
Етикет:

Hamilton-VENTURA XXL-H24.655.331

Цена: 2370.00 лв.

Описание и функции: Механизъм H-10-s; Стомана

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 395.00 лв. на месец