MOVADO-Concerto-606420

Код: 606420.
Категории: , , .
Етикет:

MOVADO-Concerto-606420

1,860.00лв.

Описание и функции: диаметър – 30 мм; PVD позлата

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 310.00 лв. на месец

Марка

Закопчаване

Стъкло

Механизъм

Водна защита