MOVADO-Concerto-606703

Код: 606703.
Категории: , , .
Етикет:

MOVADO-Concerto-606703

Цена: 2070.00 лв.

Описание и функции: диаметър – 26 мм; PVD позлата

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 345.00 лв. на месец

Марка

Закопчаване

Стъкло

Механизъм

Водна защита