Seiko-Classic-SNDV44P1

Код: SNDV44P1.
Етикет:

Seiko-Classic-SNDV44P1

720.00лв.

Описание и функции: Кварцов механизъм калибър 7T92, Циферблат с 54 Swarovski кристала; Позлатен корпус

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 120.00 лв. на месец