Seiko-Classic-SUP384P1

Код: SUP384P1.
Етикет:

Seiko-Classic-SUP384P1

570.00лв.

Описание и функции: Кварцов механизъм калибър V115; Седефен циферблат с 10 кристала Swarovski, Позлатен корпус

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 95.00 лв. на месец