Seiko-Premier Kinetic Perpetual-SNP152P1

Код: SNP152P1.
Категории: , , , .
Етикет:

Seiko-Premier Kinetic Perpetual-SNP152P1

1,680.00лв.

Описание и функции: Кинетичен механизъм калибър 7D56, Вечен календар; Дата, Ден от седмицата, индикатор за високосна година, 24-часово време

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 280.00 лв. на месец