Seiko-Sports Chrono-SSB317P1

Код: SSB317P1.
Етикет:

Seiko-Sports Chrono-SSB317P1

450.00лв.

Описание и функции: Кварцов механизъм калибър 8T67, Хронограф; Дата

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 75.00 лв. на месец