Ti Sento – 12142SY/50

Код: 12142SY/50.
Етикет:

Ti Sento – 12142SY/50

Цена: 135.00 лв.

Описание: Cребро проба 925 с родиево покритие. Ръчно поставени кристали без използването на лепило.

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА-на 4 или 6 равни вноски!
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 22.50 лв. на месец