Ti Sento – 9215GG

Код: 9215GG.
Етикет:

Ti Sento – 9215GG

Цена: 135.00 лв.

Описание: Сребро с родиево покритие, проба 925, висулки-тъмно зелен кристал, размери 15 мм х 10 мм

Доставка: 2 до 5 работни дни

0% ЛИХВА за модели над 600лв!